ABG Bochnia napisał(a):

Panowie nie ma się co ekscytować. Zrobi co uzna za słuszne. Wisłą była i będzie z nim czy bez niego. To tylko jeden z wielu juniorów.
Bardziej bym się martwił czy Kuba podpisze nową umowe, bo na boisku i poza nim daje zdecydowanie więcej niż Olek.
|
Szansa na spłacenie długów w błyskawicznym tempie przejdzie nam koło nosa, ale przecież nie ma się co ekscytować
