Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26880
Stary 05.01.2021, 19:05
ABG Bochnia napisał(a):Wyświetl post
Panowie nie ma się co ekscytować. Zrobi co uzna za słuszne. Wisłą była i będzie z nim czy bez niego. To tylko jeden z wielu juniorów.

Bardziej bym się martwił czy Kuba podpisze nową umowe, bo na boisku i poza nim daje zdecydowanie więcej niż Olek.
Szansa na spłacenie długów w błyskawicznym tempie przejdzie nam koło nosa, ale przecież nie ma się co ekscytować
Odpowiedz cytując