Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
ABG Bochnia
Member
Od: 07.2014
Offline
#
26879
05.01.2021, 13:23
Panowie nie ma się co ekscytować. Zrobi co uzna za słuszne. Wisłą była i będzie z nim czy bez niego. To tylko jeden z wielu juniorów.
Bardziej bym się martwił czy Kuba podpisze nową umowe, bo na boisku i poza nim daje zdecydowanie więcej niż Olek.
ABG Bochnia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ABG Bochnia
Znajdź inne posty napisane przez ABG Bochnia