ABG Bochnia napisał(a):

A frustracja to ich musi rozwalać od środka. No ale z kim przystajesz, takim się stajesz. probierz, filipiak, tabisz idealnie wkomponowali się w ten klub.
|
Żółć i frustracja wylewa im się z każdego otworu - maja bogatego właściciela, stabilną sytuację finansową i tego samego trenera 3 sezon z rzędu to skoro nie wygrywają derbów z biedną , pełną problemów Wisłą to musi być SPISEK !!! Spisek Wiślacko-pzpnowski-legijno-ubecko-milicyjny .
Gdyby nie spiski przeciwko "wielkiej cracovii" to MP byłby co roku , a w LM minimum ćwierćfinał w każdym sezonie.
Oni naprawdę myślą , że cała Polska boi się "wielkiej" cracovii - a prawda jest taka , że kolejny raz cały kraj ma niezłą z nich bekę. Polecam nie przeszkadzać im i pozwolić się wypowiadać. Niech filipiak z probierzem jak najczęściej udzielają wywiadów a przynajmniej będzie gruby ubaw.
Człowiek się zastanawia jaką czelność trzeba mieć żeby na głoś mówić o "kręceniu" ich przez sędziów, w dodatku w sezonie , który rozpoczęli ze śmieszną karą minusowych punktów bo kolejny raz przehandlowali - tym razem punkty z PZPNem.
Szkoda , że wyrok PZPN zapadł przed derbami - może wówczas Boniek byłby trochę mądrzejszy i nie pozwolił na jakiekolwiek negocjacje ws. minusowych pkt.