Harcownik napisał(a):

Gdzie gra teraz Kostal?
Gdzie gra teraz Kort?
Jak rozwinął Imaza, który był jednym z najlepszych za Kiko?
Ondrasek i Kolar zostali odbudowani jak nie było kim grać. Wcześniej grał Lopez który był lepszy. Tak samo można powiedzieć że Stolarczyk odbudował Brożka, ale prawda jest taka że nie miał kim innym grać.
|
Nieważnie gdzie TERAZ grają, a do jakiego klubu odchodzili, widocznie wycisnął z nich MAX :]