Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1586
Stary 30.11.2020, 22:27
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Gdzie gra teraz Kostal?

Gdzie gra teraz Kort?

Jak rozwinął Imaza, który był jednym z najlepszych za Kiko?

Ondrasek i Kolar zostali odbudowani jak nie było kim grać. Wcześniej grał Lopez który był lepszy. Tak samo można powiedzieć że Stolarczyk odbudował Brożka, ale prawda jest taka że nie miał kim innym grać.
Nieważnie gdzie TERAZ grają, a do jakiego klubu odchodzili, widocznie wycisnął z nich MAX :]

Odpowiedz cytując