Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.11.2020, 17:49
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Chciałem to wkleić do nibylandi bo to szerszy temat niż kwestia trenera(szczególnie byłego)
Bardzo dobry, ważny, potrzebny tekst, nawet jak ktoś ma inne zdanie warto się z tym zapoznać
Naprawdę autorowi nie można zarzucić ani niewiedzy ani niekompetencji ani tym bardziej niechęci do Wisly
Tak. Miałem na myśli, że nie jest to napisane wybitnie ani nie odkrywa nic nowego, ale zawiera w zasadzie większość moich przemyśleń nt. obecnej sytuacji Wisły.

Wcześniej byłem przeciwnikiem Skorży i nie wierzyłem, że ktokolwiek zaproponuje mu pracę w Wiśle, ale jeśli on jako jedyny kręcił nosem na pracę od zaraz, to znaczy, że jest z tego towarzystwa najmądrzejszy i najbardziej się ceni. Przecież szykuje nam się seria w.......i, drużyna jest w złym stanie i będzie grała z dużo mocniejszymi rywalami.

Przy tym trudno mi sobie wyobrazić, że początkujący trener z Niemiec będzie w stanie lepiej i szybciej ogarnąć Wisłę niż siedzący na tyłku z pilotem od cyfry Skorża, który ma doświadczenie (także doświadczenie we w.......ach) i wciąż jeszcze trochę zna klub.

Najlepszym rozwiązaniem jest duet Jop-Kmiecik do końca grudnia, a nowy trener od przerwy. Trzeba było nie spać w czasie przerw covidowych i reprezentacyjnych.

Garret napisał(a):Wyświetl post
Z dwójki Doll - Hyballa chyba też bardziej by mi pasował Hyballa.
Nie znam żadnego z nich. Dla mnie ich praca jest jeszcze większą niewiadomą niż praca Skorży, który potrafi z Lechem niespodziewanie wygrać, by za chwilę spektakularnie przegrać, zaliczył wtopę w Pogoni i co tam jeszcze.
Ostatnio edytowane przez czaro : 30.11.2020 o godz. 17:52.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując