krysztal napisał(a):

|
Rozumiem.Trzymamy Kmiecika tylko dla papieru.Takie rozumowanie to chyba jednak mu uwłacza jako trenerowi
|
Facet ma 67 lat i uwierz mi że chciałbyś być w jego wieku w takim stanie fizycznym oraz umysłowym.
Przejdź się na trening, zobacz jakieś kulisy że spotkań, wrzucanie takiego tematu jako problemu powinno Ci uwłaczać jako kibicowi Wisły.