Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1539
Stary 30.11.2020, 13:06
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem.Trzymamy Kmiecika tylko dla papieru.Takie rozumowanie to chyba jednak mu uwłacza jako trenerowi
Dlaczego ? Ma fajną posadkę, zero odpowiedzialności za wynik. Jaki by tutaj trener nie przyszedł to miejsce dla Kmiecika zawsze znajdzie się w sztabie. Może nie ma ambicji i parcia na bycie pierwszym trenerem albo zdaje sobie sprawę , że jak nim zostanie to mogą go pogonić za kilka miesięcy i już powrotu to poprzedniej pozycji w klubie może nie być ?

Poza tym Kmiecik mi kompletnie nie przeszkadza. Dobrze , że legenda klubu pracuje wciąż w Wiśle. Patrząc na to ile jest problemów w klubie to obecność Kmiecika w sztabie to chyba powinno być nasze najmniejsze "zamartwienie".
Ostatnio edytowane przez ciastek88 : 30.11.2020 o godz. 13:11.
Odpowiedz cytując