Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1400
Stary 28.11.2020, 22:16
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak to jest ale ja ciągle slyszę, żeby zmienić trenera, w kadrze zmienić (chociaż tu się zgadzam bo Brzeczek nie ma wystarczającego autorytetu, kariery żeby być kimś dla pilkarzy światowego formatu jak Lewy, Szczęsny itd), u nas zmienić, w Legii zmienić, w Lechu zmienić. I co to daje?

Uważam, że sie powinno wywalić Skowronka ale smutna prawda jest taka, że ot nic nie da dlugofalowo bo problem nie leży w trenerze a gdzieś indziej. gdzie to się można domyslać, strzelać. To jest jak choroba, na ktorą nikt nie zna lekarstwa i na palę się diagnozuje i leczy.
Patrze bardziej perspektywicznie, może to wszystko musi być robione na jednym poziomie, tzn że jak pilkarze średni to i trenera jakiegoś średniego, żeby się rozumieli, uzupełniali, a nie filozofa czy zamordysty albo amatora? Może w zarządzie sa problemy i ise ryba od glowy psuje. Nie wiem. Ale od prawie dekady mamy non stop zlego trenera i złych pilkarzy... także coś tu jest nie tak.
Trenera trzeba zmienić by budować styl drużyny. By miała charakter, a potem budować skład. My jak oddajemy 2 celne strzały w meczu w którymś kolejnym to coś nie halo. Do tego zły dotyk Skowronka. Ile piłkarzy traci forme. Złe zmiany. Wpuszcza to co ma a nie to co trzeba zmienić. Gość jest mega słaby i tyle w temacie. Potrzebny impuls. nie musimy zatrudniać trenera przez jakiś czas, bo i tak nie ma kogo. Wystarczy, że Jop poprowadzi a będzie tak samo albo lepiej. Ale już nie będzie skowronka
Odpowiedz cytując