Ogryzek napisał(a):

|
I wiedząc to wszystko płakałeś po meczu w Mielcu że słaby wynik? To jest rozdwojenie jaźni czy hipokryzja? A może (mam nadzieję tak jest) przejrzałeś na oczy i wiesz co jest osiągalne przez ten zespół a co tylko mrzonkami? Co możemy realnie oczekiwać a co jest marzeniami bez pokrycia.
|
Ty jesteś normalny?
W którym miejscu płakałem że słaby wynik?
Pora wrócić do zerówki uczyć się czytać.