Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.10.2020, 14:42
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
I wiedząc to wszystko płakałeś po meczu w Mielcu że słaby wynik? To jest rozdwojenie jaźni czy hipokryzja? A może (mam nadzieję tak jest) przejrzałeś na oczy i wiesz co jest osiągalne przez ten zespół a co tylko mrzonkami? Co możemy realnie oczekiwać a co jest marzeniami bez pokrycia.
Ty jesteś normalny?
W którym miejscu płakałem że słaby wynik?
Pora wrócić do zerówki uczyć się czytać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując