sandomingo napisał(a):

|
Komu z naszych kończy się kontrakt po sezonie. Kojarzę Janickiego, Klemenza, Lisa, Adiego, Niepsuja, JCS, Plewkę, Maka i Kubę. Komuś jeszcze?
|
Klemenz - jako głęboki rezerwowy by się przydał.
Do kiedy kontrakt ma Buchal? Sprowadzić porządnego bramkarza, Lis niech walczy o pierwszy skład z kimś lepszym od niego.
Janicki - są już rezerwy Wieczystej? Bo w pierwszym zespole pewnie by go nie chcieli.
Plewka - jeśli w kolejnych spotkaniach będzie grał równie dobrze, co ostatnio, to na pewno warto przedłużyć mu kontrakt.
Adi - chyba za wcześnie by go ocenić, ale pewnie powędruje dalej.
Niepsuj - myślę, że temu panu już podziękujemy.
JCS - mimo przebłysków, pewnie też out.
Mak - jw.
RB9 -
