Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26678
Stary 19.10.2020, 20:18
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Komu z naszych kończy się kontrakt po sezonie. Kojarzę Janickiego, Klemenza, Lisa, Adiego, Niepsuja, JCS, Plewkę, Maka i Kubę. Komuś jeszcze?
Klemenz - jako głęboki rezerwowy by się przydał.

Do kiedy kontrakt ma Buchal? Sprowadzić porządnego bramkarza, Lis niech walczy o pierwszy skład z kimś lepszym od niego.

Janicki - są już rezerwy Wieczystej? Bo w pierwszym zespole pewnie by go nie chcieli.

Plewka - jeśli w kolejnych spotkaniach będzie grał równie dobrze, co ostatnio, to na pewno warto przedłużyć mu kontrakt.

Adi - chyba za wcześnie by go ocenić, ale pewnie powędruje dalej.

Niepsuj - myślę, że temu panu już podziękujemy.

JCS - mimo przebłysków, pewnie też out.

Mak - jw.

RB9 -
Odpowiedz cytując