Konrad. napisał(a):

|
Dlaczego mamy im dać czas?
|
Ale na co czas? Na bezczynność? Ja nie mówię, że ma być gotowe, ale żeby ruszać w dobrą stronę.
Ja nie będę żadnych nazwisk proponował, bo nie mam klubu ani nim nie zarządzam, nie jestem od tego. Na pewno znalezienie idealnego kandydata jest trudne, ale przyzwoitego w klubie z ekstraklasy, albo kogokolwiek - to chyba nie jest rzecz niemożliwa przez taki okres dla takich ludzi.