|
Wreszcie dobry mecz. Wreszcie wybiegany. Było to widać, doskok, wola walki, dobra asekuracja, w końcu fajnie patrzylo się na grę Wisły. Ile dał taki Frydrych w obronie widział każdy. Spokój, opanowanie, każdy z obrońców z automatu czuł się dużo pewniej, a i Lisowi pewnie udzielił się dzięki tenu po części jakiś większy komfort . Wystarczyło odstawić Janickiego i Klemenza. To są stoperzy max na 3, 4 wybór. Wystarczyło gwiazdora Sadloka odstawić. Niech ochlonie, niech walczy o skład, na dziś dzień Abramowicz lepszy i tyle. Savic i Yeboah maja ogromną jakość, widać wchodzą już swój poziom, dadzą nam dużo dobrego.
Jakby jeszcze z przodu był napastnik. Taki Turgeman przy tak wysoko grającej obronie Górnika to urwalby się z 4 razy i zdobyl hat-tricka. Plewka wczoraj bardzo dobry mecz, na przekór wszystkim napinaczom, którzy jechali po nim ostro. Cały czas w ruchu, dużo walczył, nie bał się piłki, świetny mecz. Martwi Basha, który wszedł i biegał jak czołg, na jego tle Plewka i Kuveljic wygladali jakby to oni dopiero co weszli, a Basha rozgrywał drugi mecz z rzędu.
Dał wiele nadzieji ten mecz, czekam z niecierpliwością na kolejny mecz.
|