Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 24.09.2020, 10:29
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Może nas spotkać coś gorszego przypominam, że na tym forum od 10 lat w kółko jest powtarzana - co może być gorszego od zawodnika X a potem przychodzi kolejny i za takiego Urygę to tu dalibyśmy się pokroić

Obstawiam 15 minut względnie wyrównanej kopaniny potem górnik nam na strzela, a od 60 minut Górnik będzie grał sam na boisku.

Chyba, że strzelimy jakieś bramki z 4 liter.
No ale kiedy mamy dać szanse Brodzie jak nie w meczu kiedy będzie lanie? Na ten moment górnik jest poza naszym zasięgiem to niech młody pokaże, że warto go trzymać.
Odpowiedz cytując