ruda pało wstawiająca pokraczne tematy meczowe niczym nasza gra w piątek - cytowany przez ciebie post mozna odczytac na dwa sposoby. I nie sraj sie do mnie czerepuchu bo sam bzdety wypisujesz.
Ile meczów bez porazki mielismy za Skowronka ? Nie pomyslalbym, ze mozna pieprzyc o bramkach Turgemana w kontekscie uratowania ligi, skoro przeciez mial kontuzje i:
Zagłębie Lubin 0-1 Wisła Kraków
Wisła Kraków 2-0 Korona Kielce
Wisła Kraków 2-2 Wisła Płock
Cracovia 0-2 Wisła Kraków
Wisła Kraków 1-1 Lech Poznań
Piast Gliwice 4-0 Wisła Kraków
Wisła Kraków 1-3 Legia Warszawa
Wisła Kraków 3-2 Raków Częstochowa
W żadnym z wyzej wymieionych kolejno meczach Turgeman nie grał, durna pało, więc bardziej mi pasowało podpisanie "w nagrode" kontrkatu z Turgemanem. Poza tym utrzymanie wywalczyła drużyna a nie sam Alon, stąd pomyslalem, ze kolejny tuman twego pokroju pisze herezje z płaczem, a nie wie dlaczego Alona nie ma z nami - tyle.