Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1064
Stary 21.09.2020, 21:09
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
chłopie , przeciez ty nie ogarniasz wogle o czym kto pisze , tacy jak ty czy brylant powinni chwile sie zastanowic przeczytac 2x posta na ktory odpowiadają

wyjasnie ci posta (merkurego) którego nie zrozumiałeś

skowronek jest chujowy, utrzymanie zrobil wylacznie dzieki turgemanowi , a w nagrode skowronek dostal przedluzenie kontraktu , chociaz wg merkurego na to nie zasluzyl , bo przyfarcilo mu sie z dobra forma turgemana

a ty tu wyjezdzasz o jakichs okolicznosciach nieprzedluzania umowy turgemana

przypominam wzmiankowany post:
ruda pało wstawiająca pokraczne tematy meczowe niczym nasza gra w piątek - cytowany przez ciebie post mozna odczytac na dwa sposoby. I nie sraj sie do mnie czerepuchu bo sam bzdety wypisujesz.

Ile meczów bez porazki mielismy za Skowronka ? Nie pomyslalbym, ze mozna pieprzyc o bramkach Turgemana w kontekscie uratowania ligi, skoro przeciez mial kontuzje i:

Zagłębie Lubin 0-1 Wisła Kraków
Wisła Kraków 2-0 Korona Kielce
Wisła Kraków 2-2 Wisła Płock
Cracovia 0-2 Wisła Kraków
Wisła Kraków 1-1 Lech Poznań
Piast Gliwice 4-0 Wisła Kraków
Wisła Kraków 1-3 Legia Warszawa
Wisła Kraków 3-2 Raków Częstochowa

W żadnym z wyzej wymieionych kolejno meczach Turgeman nie grał, durna pało, więc bardziej mi pasowało podpisanie "w nagrode" kontrkatu z Turgemanem. Poza tym utrzymanie wywalczyła drużyna a nie sam Alon, stąd pomyslalem, ze kolejny tuman twego pokroju pisze herezje z płaczem, a nie wie dlaczego Alona nie ma z nami - tyle.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 21.09.2020 o godz. 21:19.

Odpowiedz cytując