Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86899
Stary 09.09.2020, 11:43
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
U nas to od zawsze ocenia się piłkarza nie przez całokształt, ale przez to co zaprezentował w kilku meczach(w których akurat wypadł dobrze). Ignoruje się zupełnie te, w których było tragicznie/słabo, bo przecież prawdziwego piłkarza poznaliśmy z jego lepszych występów(które są w mniejszości). Tak wielu ligowców funkcjonuje w ekstraklapie, tak myślą trenerzy, tak myślą niektórzy kibice. Najlepszym przykładem z naszej kadry jest Janicki, który rozegrał kilka przyzwoitych spotkań i już pojawiły się głosy, że może on jednak grać w piłkę potrafi(ignorując jakieś 150 spotkań w ekstraklasie ). Ja oceniałbym piłkarza przez pryzmat większości występów, a nie takich gdzie akurat mu coś się udało(i liczenie na to, że w co 10 spotkaniu to powtórzy). Dlatego Żukow mnie nie przekonuję, co nie znaczy że nie powinien dostać nowego kontraktu. Wobec tego jakie są nasze możliwości i o co gramy to trudno chyba o piłkarza, który będzie grał na określonym poziomie.
Zukow grał bardzo dobrze do czasu pandemii. Po pandemii grał słabo, jak cały zespół. A może nawet bardziej, biorąc pod uwagę, że bazuje na przygotowaniu fizycznym, które u nas leżało po wznowieniu gry.

Teraz sezon dopiero się zaczął, choć też optymalnie w niego nie weszliśmy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując