Karherop napisał(a):

Podaj jakich 10 zawodników opuściło Wiśle i jakich 4 doszło.
Jak wypiszesz na siłę 10 wciskając że odeszli Kais, Chorazka czy Wyjadlowski to Ci udowodnię że doszło też 10 w tym Madembo, Starzyński , Gruszkowski czy Plewka.
|
Proszę:
1. Hebert
2. Turgeman
3. Vukan
4. Wojtkowski
5. Tupta
6. Brożek
7. Wasilewski
8. Drzazga
9. Hołownia
10 --- znajdzie się jeszcze kilku
Każdy z nich coś tam wnosił jak grał może poza Drzazgą i czołgiem Wasylem, natomiast strata Heberta oraz Turgemana to cios potężny - na siłę można Vuana nieżałować bo jest Zukov/Basha/Kuljevic/Pawłowski - tak więc mamy w czym wybierać.
Kto przyszedł? W sumie nie wiem bo jak to policzyć Napadzior jedna czwarta piłkarza <<< Drzazga, i reszta pół piłkarzy to w sumie nie 4 a dwóch się ulepi :]
Może tak być

?
Wracajac do sedna - kadra, która zebrała oklep od ległej siódemke oraz zaliczyła sporo innych kompromitacji była dużo silniejsza od obecnej, dla przykładu taki Carlos murawy nie powąchał a teraz mamy opierać się o jego... błyskotliwość czy co?