Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86771
Stary 25.08.2020, 19:46
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Podaj jakich 10 zawodników opuściło Wiśle i jakich 4 doszło.

Jak wypiszesz na siłę 10 wciskając że odeszli Kais, Chorazka czy Wyjadlowski to Ci udowodnię że doszło też 10 w tym Madembo, Starzyński , Gruszkowski czy Plewka.
Proszę:

1. Hebert
2. Turgeman
3. Vukan
4. Wojtkowski
5. Tupta
6. Brożek
7. Wasilewski
8. Drzazga
9. Hołownia

10 --- znajdzie się jeszcze kilku


Każdy z nich coś tam wnosił jak grał może poza Drzazgą i czołgiem Wasylem, natomiast strata Heberta oraz Turgemana to cios potężny - na siłę można Vuana nieżałować bo jest Zukov/Basha/Kuljevic/Pawłowski - tak więc mamy w czym wybierać.

Kto przyszedł? W sumie nie wiem bo jak to policzyć Napadzior jedna czwarta piłkarza <<< Drzazga, i reszta pół piłkarzy to w sumie nie 4 a dwóch się ulepi :]

Może tak być?

Wracajac do sedna - kadra, która zebrała oklep od ległej siódemke oraz zaliczyła sporo innych kompromitacji była dużo silniejsza od obecnej, dla przykładu taki Carlos murawy nie powąchał a teraz mamy opierać się o jego... błyskotliwość czy co?
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 25.08.2020 o godz. 19:53.

Odpowiedz cytując