Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#465
Stary 25.08.2020, 16:52
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Większość kpi z tego że prawdopodobnie jesteśmy dalej w okresie przygotowawczym ale jak na chłodno każdy to sobie przeanalizuje to jakaś logika w tym jest.I w sumie Skowronkowi juz dwa razy coś takiego się udało.Raz kiedy trzeba było ostro wystartować i odrabiać straty w lutym,drugi po restarcie rozgrywek.Teraz zważywszy na krótką przerwę między rozgrywkami plagę kontuzji w drużynie jestem w stanie wmówić sobie że dalej przygotowujemy się do sezonu i po pierwszej przerwie na repre powinno byc zdecydowanie lepiej
Uświadomię kolegę że w luty to nie Skowronek odpowiadał za przygotowanie fizyczne drużyny i wtedy nuie było kontuzji z tego co pamiętam
Odpowiedz cytując