R33 napisał(a): 
Tak na dobrą sprawę to tylko wiek Błaszczykowskiego się zgadza w tym co napisałeś. I to tylko jeżeli bierzemy pod uwagę rocznik. Reszta to Twoje wymysły.
PS: A skoro 35 letni piłkarz nie musi zostawać to chyba tym bardziej 36 letni?
|
Co takiego zmyśliłem
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
|