Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86701
Stary 17.08.2020, 23:14
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Polityka transferowa powinna założyć sprowadzenie jakiegoś dobrego młodego bramkarza!! Z automatu kwestia młodzieżowca zostaje rozwiązana (bo umówmy się, w polu młodzi niech wchodzą w trakcie meczu, jak np buksa na 25, 30 minut, a okazyjnie w pierwszej 11). Tak to jest problem, który młody powinien wychodzić w pierwszej 11.
Jest Broda, może postawić na niego Sciągnąć mu do konkurencji drugiego młodego i który lepszy w treningu ten broni. I finał. Od parodystów Buchalika i Lisa gorsi nie będą. Wystawić ich obu na liste transferową ( do października ktoś sie znajdzie chętny)
Buchalik tyle lat ślizga się w Wiśle, a jest tragiczny. Lis wcale nie lepszy. trzeba twardą ręką ich pożegnać. No ale brakuje twradej reki. Tak ciężko zrobić przegląd po Polsce za młodym 18-20 letnim bramkarzem i zaoferować mu miejsce w bramce?
Pomyślało 16 drużyn ekstraklasy. I co? 25 bramkarzy z rocznika 00-02 będzie w kadrze drużyn z ekstraklasy? Football Manager nie wszedł ciut za mocno?
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz cytując