sandomingo napisał(a):

Na chwilę obecną skład na sezon 2020/21 wygląda tak:
Lis-Niepsuj, Janicki, Hoyo, Sadlok-Basha, Kuveljic, Savicevic- Kuba, Szot, Buksa.
Na lawce: Bury, Pawłowski, Buchal, Chuca, Silva+młodzież.
Delikatnie mówiąc, szału nie ma
|
skład za słaby nawet na 1 ligę niestety