zbyszek93 napisał(a):

|
Odwrócę pytanie - a skąd chcesz wziąć pieniądze na spłatę długów bez wyniku sportowego?
|
Chociażby ze sprzedaży gotówkowej zawodników oraz redukcji kominów płacowych kilku starszych wiekowo piłkarzy, którzy po sezonie opuszczą nasz klub.
Stary, Socios robi kawał zajebistej roboty, zarówno obecny zarząd biorąc pod uwagę z jakiego bagna się wydostaliśmy bez jakiś super efektów sportowych. Jakoś nikt się nie przejmował wynikami w większym stopniu biorąc pod uwagę wspomnianą wyżej sytuację z grudnia ubiegłego roku gdzie drżeli wszsycy na samą myśl o starciach na szczycie z Jutrzenką Giebułtów, motorem Lublin czy innymi gwiazdami. Wyniki były na drugim planie i przygotowanie drużyny czy forma mając na uwadze dług z kosmosu, nie opłaconych piłkarzy, zarząd Ekstraklasy i nadzór finansowy. Zrozum człowieku, że sportowo jesteśmy na miejscu dolnej części tabeli bo,
NIE MA PIENIĘDZY na zawodników jakościowo ponad przeciętny poziom ESY gwarantujący spokojną walkę o puchary, które jak mniemam po wypowiedziach są dla Ciebie nie mniej ważne aniżeli walka o mistrzostwa wszak jesteśmy Wisła zatem niech wszyscy padają na kolana przed nami wszyscy tylko dlatego, że kiedyś byliśmy potęgą...