Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86372
Stary 13.07.2020, 20:24
Nie podpalajcie sie tak panowie.
Nie mamy u sterow dyletantow. Chlopaki wiedza co robia.

Nie wezme totalna szrotu, ale tez nie bedzie gwiazd. Beda uzyteczni zawodnicy i moze jeden czy dwoch fajnych grajkow, ktorzy uzupelnia to co zostanie po rozstaniach. I mlodzi. Akurat Kuba najlepiej wie jak wiele moze dac mlodemu chlopakowi danie szansy pokazania sie i nasza mlodziez dostanie swoje szanse.
Odpowiedz cytując