|
Nie podpalajcie sie tak panowie.
Nie mamy u sterow dyletantow. Chlopaki wiedza co robia.
Nie wezme totalna szrotu, ale tez nie bedzie gwiazd. Beda uzyteczni zawodnicy i moze jeden czy dwoch fajnych grajkow, ktorzy uzupelnia to co zostanie po rozstaniach. I mlodzi. Akurat Kuba najlepiej wie jak wiele moze dac mlodemu chlopakowi danie szansy pokazania sie i nasza mlodziez dostanie swoje szanse.
|