Wehrmacht napisał(a):

No to mozna kontynuować rozważania: wszystko idzie zgodnie z planem, a nawet lepiej, bo zdobylismy nieplanowane 3ptk z Płockiem, a Korona straciła aż 2 szanse na punkty i w sumie można ją sobie już darować.
....
|
Czy ja już pisałem, że popie...ło was w tym Wermachcie?