|
Skład mamy, jaki mamy. Potrzeba rzemieślnika, który to poskłada, żeby się jakoś trzymało środka tabeli, a nie wirtuoza orkiestry bez instrumentów w typie Stawowego.
Nie skreślam Skowronka, bo pracuje krótko i w trudnych warunkach, ale on zaczął od udziwnień, kiedy trzeba najprostszymi środkami walczyć o utrzymanie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|