Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86148
Stary 21.06.2020, 16:16
Ponoc Zaglebie jak sprzeda Hladuna do L to bedzie chcialo wykupic Lisa, 200-250 kE + 10% od nastepnego tranferu i pozostaje tylko zyczyc szerokiej drogi
W zwiazku z faktem, ze w przyszlym sezonie spada tylko 1 druzyna powinnismy zrobic sezon na wyczyszczenie dlugu*
To znaczy relatywnie tania kadra + promocja młodziezy
poza Kuba zostawilbym Sadloka, Bashe, Burego, Klemenza i pewnie Brozka jezeli chce grac dalej,
Vukan i Zukow jezeli nie bede mieli ofert , ktore pozwola na nich zarobic to pewnie tez zostana
Buchal idealny na 2 bramkarza, nic nie zawali nic nie pomoze, dobry chłopak i nie bedzie marudzil a do pierwszego skladu Broda albo Chorazka niech sie pokaza czy zasluguja na to zeby zostac
Dalej młodsi jak Chuca, Kuveljic , obecna mlodziez (Buksa, Hoyo powinni grac w kazdym meczu, chociazby z lawki) oraz kilka transferów pewnie z zagranicy
granie Janickim, Makiem, Niepsujem, Silva, Drzazga i tym podobnym nie wnosi niczego
ani to jakosc na górna 8 ani potencjal sprzedazowy ani mentorzy i przyklady dla naszych juniorów

*wszystko to z warunkiem koniecznym, jakim jest utrzymanie
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując