Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 21.06.2020, 10:43
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
mi tam sie ten mecz podobał sporo fajnych składnych akcji , a Papszun nie przypadkiem sie wlasciciel Rakowa rekami i nogami bronił przed podkupieniem mu go

piekny gol Buksy i fajna sztuczka Kuby przy asyscie

nie rozumiem za bardzo hejtu na Buchala , prxzy zadnej z bramek nie miał nic do pwoiedzenia , a jeden bardzo grozny strzal wybronil
Gra nie wyglądała momentami źle, choć nadal mamy problem ze stworzeniem klarownych sytuacji.

Buchalik przy samych strzałach nie miał za dużo do powiedzenia, ale przy drugiej bramce, spokojnie mógłby wyłapać dośrodkowanie, gdyby nie był przyspawany do linii. Przy trzeciej bramce, jak zwrócił uwagę Wisłocki, bramkarz i obrońca kryją tę samą stronę bramki.

Jak rozumiem, VAR był wczoraj na meczu? Jakim sposobem Forbes nie wyłapał czerwonej kartki? Widziałem to zagranie z dwóch ujęć i ewidentnie kopie Klemenza w jądra. Mam dziwne wrażenie, że gdyby obie drużyny grały w 10, to tego meczu byśmy ni przegrali, ale to już gdybanie.
Odpowiedz cytując