|
mi tam sie ten mecz podobał sporo fajnych składnych akcji , a Papszun nie przypadkiem sie wlasciciel Rakowa rekami i nogami bronił przed podkupieniem mu go
piekny gol Buksy i fajna sztuczka Kuby przy asyscie
nie rozumiem za bardzo hejtu na Buchala , prxzy zadnej z bramek nie miał nic do pwoiedzenia , a jeden bardzo grozny strzal wybronil
|