Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 14.06.2020, 12:31
kbr napisał(a):Wyświetl post

Nie wiem czy przyglądaliście się jak będzie wyglądał potencjalny terminarz w grupie spadkowej. Wiemy już na pewno, że pierwsze 3 mecze zagramy z mocniejszymi drużynami w tej grupie. W dopiero w ostatnich 4 kolejkach gramy z Arką, Koroną i ŁKSem. Jak dzisiaj przegramy i słabo zapunktujemy z tymi mocniejszymi, to możemy do bezpośrednich starć przystępować będąc w strefie spadkowej..
Nie widzę większej różnicy w potencjale zespołów Rakowa, Górnika, Zagłębia czy Arki Korony i Wisły Płock. Może tylko ŁKS odstaje a reszta to w miarę wszystko podobne więc bym nie mówił że ci mocniejsi a ci słabsi. Jak zagramy słabo to nas pyknie nawet ŁKS, a jak będziemy grać jak sprzed wirusa to będziemy punktować czy to będzie Arka, Płock czy Zagłębie.

Dzisiaj jak wygramy a Korona nie, to będzie pięknie i w miarę komfortowo, ale przeczucie mi mówi że maks remis. Chociaż ile można dostawać od jakieś śmierdzacej Arki w Gdyni....
Odpowiedz cytując