Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.06.2020, 10:56
Od powrotu Arki do ekstraklasy notowaliśmy tam wyniki: 0-3, 1-3, 1-4 i 1-3. Nie jest to łatwy teren, a biorąc pod uwagę nasze problemy z przygotowaniem fizycznym remis będzie trzeba traktować jako sukces. Chociaż po cichu liczę, że jak przetrzymamy początkowy napór Arki, to w drugiej połowie wyraźnie się otworzą i skarcimy ich kontrami.

Nie wiem czy przyglądaliście się jak będzie wyglądał potencjalny terminarz w grupie spadkowej. Wiemy już na pewno, że pierwsze 3 mecze zagramy z mocniejszymi drużynami w tej grupie. W dopiero w ostatnich 4 kolejkach gramy z Arką, Koroną i ŁKSem. Jak dzisiaj przegramy i słabo zapunktujemy z tymi mocniejszymi, to możemy do bezpośrednich starć przystępować będąc w strefie spadkowej..
Odpowiedz cytując