Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 13.06.2020, 10:42
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Boję się ,że agkś będzie polowała na Kubę od początku meczu.
O ile zagra, bo sądzę że mogę chcieć go oszczędzać. Już przed Rakowem podobno go "reanimowano".

Sądzę że tym razem zagramy 4 z tyłu. I na ławie sądzę że siadzie Hebert lub Klemenz

Buchalik - Niepsuj, Janicki, Klemenz, Sadlok - Boguski, Zukov, Kuveljic, Savicevic, Hołownia - Turgeman

Serce podpowiada wyszarpana wygrana.
Odpowiedz cytując