Szneka napisał(a):

|
Boję się ,że agkś będzie polowała na Kubę od początku meczu.
|
O ile zagra, bo sądzę że mogę chcieć go oszczędzać. Już przed Rakowem podobno go "reanimowano".
Sądzę że tym razem zagramy 4 z tyłu. I na ławie sądzę że siadzie Hebert lub Klemenz
Buchalik - Niepsuj, Janicki, Klemenz, Sadlok - Boguski, Zukov, Kuveljic, Savicevic, Hołownia - Turgeman
Serce podpowiada wyszarpana wygrana.