|
nie było źle, przy odrobinie szczęscia i chociaż z połową napastnika mogliśmy ten mecz nawet wygrać, formacje blisko siebie w obronie, Legi było cięzko się przebić przez takie zasieki, szkoda ze nasi środkowi obroncy lepiej główkują w polu karnym przeciwnika niżeli w swoim własnym, dobry mecz Burligi, bardzo dobrze Szot, na tego chłopaka trzeba stawiać już teraz bo zmarnujemy kolejnego młodego. Legia w tym momencie jest poza naszym zasięgiem ale po tym meczu optymistycznie patrze na to ze sie utrzymamy, gorzej mnie zastanawia ciągle co to miało być to z Piastem, w tydzien taka odmiana ?
|