|
Wiecie co mnie najbardziej zdołowało? - można stracić 2 bramki w 11 i minut. i go zremisować/wygrać.Ponad 80 minut czasu. Liczyłem że rzucą się na niech a mecz wyglądał tak jakby Piast przegrywał. Pykali, robili akcje a my nic. Do przerwy katastrofa.
Jedyne może 10-15 minut po przerwie poderwaliśmy się.No ale to tyle.Po 3 wyłączyłem, bo widziałem że nic się pozytywnego dla nas nie zdarzy.
Legia, Raków i jesteśmy w dupie a tu trzeba pilnować tego 4 miejsca od końca , bo liga się może posypać i polecimy w dół.
Bardzo smutna inauguracja ale akurat ten mecz pokazał jak powinien grać obecny mistrz i 2 drużyna w tabeli, z przeciętniakiem będący blisko spadku.
|