pawlozm napisał(a):

Turgeman faktycznie bardzo dawno nie grał, nie wierzę, że w Gliwicach zagra (może z ławki?)
Na 90 % Tupta wyjdzie w podstawowym składzie. Choć będę miło zaskoczony jeśli Alon wyjdzie w podstawie.
Olek Buksa zakładam, że będzie szykowany na wejścia z ławki, oby dostawał minimum te 25 minut w meczach to będzie ekstra. Jest jeszcze Brożek, jednak przy zdrowych Turgemanie, Tupcie i Buksie jest on chyba jednak czwartym wyborem.
Obstawiam 11 na Piasta tak:
Buchalik - Burliga, Janicki, Hebert, Sadlok - Błaszczykowski, Vukan, Basha, Żukow, Wojtkowski - Tupta.
Kwestia czy Basha po urazie kostki jest w 100% zdolny. Jeśli nie to możę wskoczyć do 11 Chuca, Silva czy Mak (wtedy Wojo do środka). Chociaż wtedy Vukan musiałby zagrać cofniętego, a jednak lepiej jak gra wyżej a z tyłu zabezpiecza go Żukow i Basha więc może Kuveljic za Bashe?
Myślę, że jedyną niewiadomą to czy Basha zagra i kto ewentualnie za niego oraz kto na szpicy.
|
Klemenz, jeśli tylko nie ma urazu, to na 100% wyjdzie w podstawowym składzie, bo jest naszym najlepszym obrońcą.