Temat
:
Kolejna emisja akcji Wisły Kraków?
Wyświetl pojedynczy post
Slash
Senior Member
Od: 12.2003
Offline
#
42
09.04.2020, 14:20
Emisja przedłużona o 2 miesiące. Mamy ponad 2 bańki, patrząc na sytuację makroekonomiczną naprawdę jest nieźle.
Nie pozdrawiaj antypolskich ruchów.
Slash
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Slash
Znajdź inne posty napisane przez Slash