!!IRIVER!! napisał(a):

|
Nie będzie żadnych zwrotów nawet jeśli ktoś tego będzie chciał. To tak zwana "konieczność wyższa" jest przyczyną odwołania. Jak odwoływali skoki w Zakopanem bo wiało to nigdy zwrotów nie było.
|
Nawet jeśli "prawo" jest po stronie klubu to nie oznacza ze sam klub bedzie chcial z tego korzystać. Spodziewam się, że pozwolimy na zwroty. Druga sprawa to taka, że ja mówiłem że ludzie będą chcieli zwroty, a nie że je na pewno dostaną