Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23195
Stary 09.03.2020, 18:20
Zmieniając temat na koronowirusa dzisiaj wojewoda małopolski postraszył, żeby mecze prewencyjnie grać bez udziału publiczności, tylko mam kilka pytań z tym związanych:

Kto nam zwróci przychód z dnia meczowego z Legią Warszawa, który wyniesie więcej niż milion złotych?

Można wszystko zamknąć, ale my nie jesteśmy Raków Częstochowa czy Zagłębie Lubin, gdzie na mecze przychodzi garstka widzów tylko komplet byłby pewny.

Co z wynajmem stadionu, gdzie musimy miastu z góry za jeden mecz płacić 123 tys. zł?

Musimy jeszcze spłacać stare długi, płacić na bieżąco zawodnikom pensje tylko z czego?
Jedna głupia decyzja mocno utrudni finansowanie klubu i zachwieje budżetem w którym klub uwzględnił wpływy z tego meczu i następnych.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 09.03.2020 o godz. 20:49.
Odpowiedz cytując