Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 04.03.2020, 22:59
lokiec16 napisał(a):Wyświetl post
jaki sens ma czytanie forum zydow? chyba nie masz co z czasem robić...
Pierwszy raz zrobiłem to z dwa lata temu... Straszny mam ubaw, śmiech, komedia, wszystko tam jest, polecam serdecznie, takiego zakompleksienia i frustracji nie ma nigdzie...

ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Nie zmyślasz?
Nie, losy potoczyłyby się inaczej i pewnie dostalibyśmy w cymbał :]


Blixa napisał(a):Wyświetl post
Piekny mecz. Pokazalismy tym szmaciarzom ich miejsce.
Nic nie pokazaliśmy im, bo oni doskonale sobie zdają sprawę z tego w jakim miejscu są, są świadomi również, że są za nami od zawsze. Stąd ich nienawiść i kompleks, wiedzą, że nam NIGDY nie dorównają.

Większość tych "kibiców" pijaczyn bez zębów, gdzie jedyną rozrywką jest flaszka po 40stym roku życia , bo baba w domu paskudna i gruba/śmierdząca zdaje sobie sprawę z tego, że w swym marnym żywocie nie doczeka czasów MP o dogonieniu nas w glorii i chwale, którą zdobyliśmy nie wspominając .
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 04.03.2020 o godz. 23:10.

Odpowiedz cytując