lokiec16 napisał(a):

|
jaki sens ma czytanie forum zydow? chyba nie masz co z czasem robić...
|
Pierwszy raz zrobiłem to z dwa lata temu... Straszny mam ubaw, śmiech, komedia, wszystko tam jest, polecam serdecznie, takiego zakompleksienia i frustracji nie ma nigdzie...
ashkeczup napisał(a):

Nie, losy potoczyłyby się inaczej i pewnie dostalibyśmy w cymbał :]
Blixa napisał(a):

|
Piekny mecz. Pokazalismy tym szmaciarzom ich miejsce.
|
Nic nie pokazaliśmy im, bo oni doskonale sobie zdają sprawę z tego w jakim miejscu są, są świadomi również, że są za nami od zawsze. Stąd ich nienawiść i kompleks, wiedzą, że nam NIGDY nie dorównają.
Większość tych "kibiców" pijaczyn bez zębów, gdzie jedyną rozrywką jest flaszka po 40stym roku życia , bo baba w domu paskudna i gruba/śmierdząca zdaje sobie sprawę z tego, że w swym marnym żywocie nie doczeka czasów MP o dogonieniu nas w glorii i chwale, którą zdobyliśmy nie wspominając .