mr_kwolf napisał(a):

|
Słabo. Najsłabiej z naszych. Miał setkę na 0-2 i zepsuł. Poza tym niewidoczny.
|
To nie była setka. Ostry kąt i Pesković dobrze ustawiony.
Wg. mnie Tupta OK, dochodzi do pozycji, ma szybkość i siłę. Na minus że czasem zwalnia akcje.