Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 01.03.2020, 14:17
Jakbyśmy na jesieni punktowali tak, jak teraz, czyli 2,7 punktu na mecz, to mielibyśmy 64 punkty obecnie. To, że jesteśmy, gdzie jesteśmy, nie jest winą ostatnich meczów. Cieszmy się z tego, co mamy. Druga seria 10 porażek z rzędu nam nie grozi. Walczmy wszyscy razem: piłkarze na boisku, my na trybunach. Tylko to da nam utrzymanie, a nie szukanie winnych i jeżdżenie po Boguskim.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując