|
Jakbyśmy na jesieni punktowali tak, jak teraz, czyli 2,7 punktu na mecz, to mielibyśmy 64 punkty obecnie. To, że jesteśmy, gdzie jesteśmy, nie jest winą ostatnich meczów. Cieszmy się z tego, co mamy. Druga seria 10 porażek z rzędu nam nie grozi. Walczmy wszyscy razem: piłkarze na boisku, my na trybunach. Tylko to da nam utrzymanie, a nie szukanie winnych i jeżdżenie po Boguskim.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|