El'kabat napisał(a):

Chociaż za chwilę Święta wielkanocne, majówka, wakacje - ewidentnie we wrześniu będzoe odpowiedz
|
No, czyli pod koniec września będzie zlecenie na wycenę znaku, potem już tylko wspomniane 12 tygodni czekania i gdzieś między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem będą gotowi do negocjacji.