Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 23.02.2020, 22:48
Piłka nożna to jednak jest przewrotna. Najsłabszy dziś u nas Kuba strzela taką bramę, że "eksperci" będą Go dawali do składów kolejki ^^ (podobnie było ostatnio z Vukanem).

Ciekawe na ile oddanie inicjatywy Koronie było zamierzonym zagraniem, a na ile ustawiła to szybko strzelona bramka? Dobrze się czujemy w kontrze, choć niestety dziś szwankowała decyzyjność przy tym ostatnim zagraniu.

Wejście Wasyla i zmiana taktyki uspokoiła mecz (tak jak i oczywiście czerwień koroniarza) - pokazuje to elastyczność trenera, który nie trzyma się schematów, a wybiera najlepszy wg siebie sposób na osiągnięcie celu, czyli przede wszystkim skuteczna gra z tyłu i trzymanie korzystnego rezultatu.

Szkoda mi Chuki, bo do tej pory, przy korzystnym dla nas wyniku, nie miał szans pojawić się na boisku. Z dzisiejszego składu najmniej jakości dawał Michał Mak - jest to megasympatyczny facet, Wiślak, ale jednak po udanej batalii o utrzymanie pozycja skrzydłowego powinna być pierwszą do wzmocnienia. Bo dzisiejsze 3-5-2 z wahadłami i bez skrzydeł to raczej potrzeba chwili

Wygrać mega ważny mecz z Płockiem, a dalej to już przyjdzie weryfikacja możliwości drużyny, z czołowymi ekipami ligi.
Ostatnio edytowane przez grogoriogreg : 23.02.2020 o godz. 23:19.
Odpowiedz cytując