Gunner1906 napisał(a):

Chwila chwila...
Ondrasek Imaz Kolar Kostal Kort Arsenic zdrowy Kuba, zdrowy Basha to dla Ciebie to samo co: Zdybowicz, Drzazga, Boguski, Grabowski, kontuzjowany Kuba kontuzjowany Basha?
I przecież z tych pierwszych słabych piłkarzy (o Stolarczyku nie pisałeś że słaby więc teraz nie twierdź że taki pisałeś) nie dało się nic więcej wycisnąć według Ciebie więc dlaczego teraz piszesz że jednak się dało wycisnąć?
Teraz piszesz w cudzysłowiu imponująca gra, a wtedy już taki szyderczy nie byłeś i pisałeś że gra jest dobra
|
Jaki Kuba? Jakie Zdybowicze, Drzazgi i Grabowski?

Przeciez dokladnie napisalem, ze bralem pod uwage tylko jedna runde (od lipca do ostatniej grudniowej kolejki) tamtego sezonu zeby ocena byla w miare obiektywna ze wzgledu na brak zawirowan transferowych.
O Stolarczyku nie pisalem, bo jak przed chwila napisalem w poprzednim poscie, bylbym glupi jakbym ocenial jego prace po dwoch czy trzech meczach. Teraz moge, bo widzialem wiecej meczow pod jego wodza. Dlatego teraz pisze, ze dalo sie wycisnac wiecej. O dobrej grze pisalem odnosnie meczu z Plockiem, widocznie zagralismy wtedy moim zdaniem dobry mecz.