Gunner1906 napisał(a):

Chwila chwila...
Ondrasek Imaz Kolar Kostal Kort Arsenic zdrowy Kuba, zdrowy Basha to dla Ciebie to samo co: Zdybowicz, Drzazga, Boguski, Grabowski, kontuzjowany Kuba kontuzjowany Basha?
I przecież z tych pierwszych słabych piłkarzy (o Stolarczyku nie pisałeś że słaby więc teraz nie twierdź że taki pisałeś) nie dało się nic więcej wycisnąć według Ciebie więc dlaczego teraz piszesz że jednak się dało wycisnąć?
Teraz piszesz w cudzysłowiu imponująca gra, a wtedy już taki szyderczy nie byłeś i pisałeś że gra jest dobra
|
Ile razy zagrał Grabowski i Zdybowicz? Stolarczyk kapitalnie schrzanił rundę jesienną i poprowadził Nas do historycznej serii porażek - nie podając się do dymisji ani po 0-7 ani po fatalnych porażkach z Rakowem i Arką...