wolfy napisał(a):

Ja po prostu wiem w jakiej lidze gramy. A jak oczekujesz meczu gdzie przeciwnik będzie miał zero sytuacji to proponuję FIFĘ.
Jeśli twierdzisz że gole takie jak Buksy to normalka u nas - Kto tu zakrzywia rzeczywistość?
|
No skoro wybitny znawco polskiej ligi ogladajacy kazdy mecz wiesz, to pewnie musiales ominac wczorajszy mecz Lecha, w ktorym tak padly dwie bramki
