Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 09.02.2020, 11:03
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja po prostu wiem w jakiej lidze gramy. A jak oczekujesz meczu gdzie przeciwnik będzie miał zero sytuacji to proponuję FIFĘ.

Jeśli twierdzisz że gole takie jak Buksy to normalka u nas - Kto tu zakrzywia rzeczywistość?
No skoro wybitny znawco polskiej ligi ogladajacy kazdy mecz wiesz, to pewnie musiales ominac wczorajszy mecz Lecha, w ktorym tak padly dwie bramki
Odpowiedz cytując