Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 09.02.2020, 11:00
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Czyli jednak takie bramki padaja, ale w sumie to nie padaja bo Buksa to ewenement Typowy wolfy z zakrzywianiem rzeczywsitosci pod wlasne tezy
Ja po prostu wiem w jakiej lidze gramy. A jak oczekujesz meczu gdzie przeciwnik będzie miał zero sytuacji to proponuję FIFĘ.

Jeśli twierdzisz że gole takie jak Buksy to normalka u nas - Kto tu zakrzywia rzeczywistość?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując