Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85830
Stary 10.01.2020, 13:11
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ty wiesz że nie było listy skąd?
I jaka linia obrony? Wisła jest w gównianej pozycji negocjacyjnej dzięki TS, który najpierw ją okradał a teraz próbuje wymuszać dodatkowe pieniądze kiedy wpływów z narkotyków już nie ma.

Chcesz mieć do kogoś pretensje? To miej jaja i charakter adresować je do prawdziwych winowajców, nie ludzi dzięki którym możesz jeszcze oglądać klub w ekstraklasie. Gdyby klub wrócił do TS po tym jak przycieli w wuja - wtedy dopiero ustawiałyby się kolejki graczy.

Nikt nie zainwestuje w Wisłę swoich pieniędzy ponad wynegocjowany wkład dopóki złodzieje z TS z mupetem Wisłockim robiącym za twarz tego cyrku będą mogli go przejąć. To jest oczywiste dla każdego kto ma więcej niż 18 lat i 70 IQ, dlatego rozumiem czemu tak wielu zwolenników TS tego nie ogarnia. Za pisanie o "Żeglarzu" czy "Binarnym" powinny być bany, bo to trójka ratowników sprawiła poświęcając czas i zamrażając swoje środki że Wisła istnieje. I trzeba być ciężkim wałem żeby tego nie rozumieć i nie szanować.

Boli Cię dupa o transfery? Powtarzam - kieruj pretensje pod właściwy adres.
Denerwuje Cię brak pieniędzy i żenujący gracze? Podziękuj TS.
Kto robił cięcia w dziale scoutingu ? Chcesz mi powiedzieć, że w ciągu miesiąca, czy 2 znajdą odpowiednich graczy ? Pretensje mam o ciągłe przepychanki w internecie. Przeprosiłeś resztę osób w czasie obrony Marzeny w przeszłości ?
Odpowiedz cytując