Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85767
Stary 05.01.2020, 01:35
No w każdym razie żeglarz alibi już ma. I jeszcze kłapie o tym do pismaków.. Żenada..

Ale to Wisłocki ten zły, bo po słowach żeglarza, że Wisła po spadku przestaje istnieć, chciał zabezpieczyć interesy klubu...
Odpowiedz cytując