Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22644
Stary 05.01.2020, 01:12
master17 napisał(a):Wyświetl post
Dlatego całe rozmowy na linii SA-TS, to czysty kabaret. Brakuje jeszcze aby umowy latały w wywiadach. Osoba, której można zaufać w 100% siedzi właśnie cicho i stara się robić swoje, a reszta bez twitterów, wywiadów i innych gówien żyć nie potrafi. Wisłocki też, który po pierwszych wywiadach Tomka marudził, że tak się nie robi, a teraz sam nadrabia w paplaniu głupot.




Jaroo obecnie przejęcie przez trójcę też niczego nie gwarantuje. Z resztą się zgadzam, ale uważam, że drugi cytat, to po prostu zwykłe granie na emocjach.
niczego nie gwartantuje ale daje jakiekolwiek mozliwosci i nadzieje ....z TSem nie ma zadnych z tych rzeczy ...pisalem wczesniej - bledem Trio bylo dac tym nieudacznikom az rok - ...powinni dac czas do 1 czerwca ....i tyle ...gra na emocjach bedzie znowu za rok - , jesli sie utrzymamay - ze jak mozna zostawic druzyne w polowie sezonu itp .... KBJ powinni dac jasbne ultimatum : pomagamy wam nie udacznicy do 1 czerwca .... jesli dalej stoicie przy swoim to 1 czerwca rozwiazujemy umowe , pomoc , wszystko i zadamy zwrotu 4,5 mln ....i po ptokach .....
Odpowiedz cytując