Konrad. napisał(a):

|
Ze strony socios musi paść jasna deklaracja, że jak wybiorą opcję 3 (TS bierze się za rządzenie na nowo), to nie mogą liczyć na kasę z naszej strony.
|
szym_ek napisał(a):

|
Bardzo fajne zdanie. Chętnie bym zagłosował nad taką deklaracją Socios.
|
Ja również, pisałem już nawet kiedyś w innym temacie, że powinniśmy przeprowadzić takie głosowanie.