Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22546
Stary 03.01.2020, 19:14
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Ze strony socios musi paść jasna deklaracja, że jak wybiorą opcję 3 (TS bierze się za rządzenie na nowo), to nie mogą liczyć na kasę z naszej strony.
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Bardzo fajne zdanie. Chętnie bym zagłosował nad taką deklaracją Socios.
Ja również, pisałem już nawet kiedyś w innym temacie, że powinniśmy przeprowadzić takie głosowanie.
Ostatnio edytowane przez Savik : 03.01.2020 o godz. 19:25.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując