Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22542
Stary 03.01.2020, 18:30
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Ze strony socios musi paść jasna deklaracja, że jak wybiorą opcję 3 (TS bierze się za rządzenie na nowo), to nie mogą liczyć na kasę z naszej strony.
Bardzo fajne zdanie. Chętnie bym zagłosował nad taką deklaracją Socios.
Odpowiedz cytując